CZ SK

Vzhľadom k extrémnej dopytu po produktoch biologickej ochrany je naša expedície úplne preťažená. Robíme čo je v našich silách, aby všetky Vaše objednávky boli vybavené čo najrýchlejšie. Kvôli panike na trhu však očakávame komplikácie v zásobovaní aj logistike. V tejto chvíli predpokladáme expedíciu dnes prijímaných objednávok 3.2.2020.

To sa bohužiaľ týka aj osobných odberov.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Ochranné masky celotvárové

Ochranná maskaCelotvárové masky sú určené pre ochranu dýchacích ciest a očí proti nebezpečným chemickým látkam, časticiam a biologickému či radiačnému riziku.  Hlavné využitie masiek je prevažne v priemysle, armáde, u polície, ale i pri bežných prácach ako sú lakovanie, čistenie alebo dezinfekcia. Jednoducho všade tam, kde je nutné zaistiť vysoký stupeň ochrany. Ochrannú masku je nutné doplniť vhodným filtrom.

Masky se líšia v konštrukcii, komforte použitia, ale i v systéme uchytenia príslušného filtra. Niektoré vynikajú svojou ľahkou konštrukciou a komfortom, iné sú veľmi robustné a nenáročné na údržbu. K maskám dodávame náhradné diely a iné príslušenstvo vrátane servisu. 

V prípadoch, kde nie je nutná ochrana očí, je možné použiť polomasky. Tie sú predovšetkým vhodné na ochranu pri nižšej koncentrácii škodlivín. Nechránia oči.   

 

ochranné masky scott   ochranné masky CM-5, CM-6   ochranné masky 3M   moldex logo  shigematsu logo   draeger   msa

Nejširšia ponuka ochranných masiek za najlepšie ceny.

Všetko skladom k okamžitému odberu.

Masky

19 položiek

Výrobca:

Velikost:

Typ filtru:

Materiál:

Umístění filtru:

Další:

Zobraziť:

Zasielanie tovaru

Objednávky do 11:00 expedujeme ten istý deň.

Nad 135 EUR s DPH je doprava v SK zdarma.

Dopravné od 5,50 EUR.

gopay

visa  visa

visa  mastercard 

mastercard  maestro

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info