CZ SK

Vzhľadom k extrémnej dopytu po produktoch biologickej ochrany je naša expedície úplne preťažená. Robíme čo je v našich silách, aby všetky Vaše objednávky boli vybavené čo najrýchlejšie. Kvôli panike na trhu však očakávame komplikácie v zásobovaní aj logistike. V tejto chvíli predpokladáme expedíciu dnes prijímaných objednávok 3.2.2020.

To sa bohužiaľ týka aj osobných odberov.

Ospravedlňujeme sa za komplikácie.

Maska s pľúcnou automatikou Spiromatic S NR, záhlavný kríž

Maska s pľúcnou automatikou Spiromatic S NR, záhlavný kríž

Celotvárová maska s rovnotlakovou automatikou

  • Cena: 466,67 €
  • Cena: 564,67 € s DPH

Dostupnosť: dodání 5.-7.2.2020

Výrobca: Meva

Popis:

Maska je vyrobená zo špeciálneho kombinovaného gumového materiálu, ktorý zabezpečuje vysokú odolnosť proti starnutiu spôsobeného ozónom a zaisťuje nositeľovi pohodlie. Maska umožňuje pripevnenie dioptrických okuliarov. Pľúcna automatika je odberového typu, tzn. že privádza vzduch len v prípade nádychu. Pľúcna automatika je vybavená dvojkanálovým systémom, ktorý zabezpečuje prúdenie vzduchu do celotvárovej masky popri zorníku, čím je zabránené vytváraniu akýchkoľvek kondenzácii na zorníku. Spôsob upevnenia je riešený záhlavným krížom alebo adaptérom GALLET pre pripojenie k prilbe.

Zhoda s predpismi:

Ochranná maska a pľúcna automatika Spiromatic S bola testovaná v súlade s EN 137 pre tu uvedené druhy použitia. Typovú skúšku EC (smernice 93/68/EEC) previedla spoločnosť SGS Yarsley ICS Ltd. (notifikovaná skúšobňa č. 0120).

 

Nový komentár

* (Povinné)

Zasielanie tovaru

Objednávky do 11:00 expedujeme ten istý deň.

Nad 135 EUR s DPH je doprava v SK zdarma.

Dopravné od 5,50 EUR.

gopay

visa  visa

visa  mastercard 

mastercard  maestro

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info