CZ SK

Dobrý den,

ve zkratce současná situace:

Respirátory jsou vyprodané a další velmi dlouho nebudou. Prosím nepiště, nevolejte, nemáme. Je nám líto.

Dostupnost masek a polomasek je malá. Dostupnost masek a polomasek je malá. Velmi omezeně jsou dustupné také filtry.

Pozor. Masky i polomasky jsou vždy prodávané bez filtrů. Žádný není součástí balení. Je nutné objednat je zvlášť.

Nabídka eshopu je nyní velmi omezena a dodávky pomalé. Prioritu v dodávkách pro nás nyní mají složky IZS. Snažíme se postupně vybavit všechny již přijaté objednávky, mělo by se to až na naprosté výjimky podařit.

Naše telefonní linky jsou naprosto přetížené. Není možné se k nám dovolat. Složky IZS prosíme o kontakt na Vám známá osobní čísla, pokud se nedovoláte, tak SMS, zavoláme zpátky.

Dobírky na Slovensko nejsou z důvodu omezení kontaktu s kurýry možné. U zásilek, které byly na cestě a objednávek, které jsme nestihli vyřídit pracujeme na systémovém řešení, o kterém budme informovat. Prosím, sledujte v následujících dnech i mailové složky pro hromadné maily a spam.

Omlouváme se všem zákazníkům za pomalé reakce a omezenou nabídku. Současná poptávka je mimo jakékoliv kapacitní možnosti.

Naše kamenná prodejna je v souladu s nařízením vlády uzavřena.

Za všechny velmi unavené kolegy z Klimafilu

Tomáš Vaněk - jednatel společnosti

Súprava kukla CA-20 a CA Pressure FlowControl

Súprava kukla CA-20 a CA Pressure FlowControl

Súprava samostatne zatemňovacej kukly a filtračnej jednotky pre ochranu dýchacích ciest pri zváraní vysoko legovaných materiálov, pri práci v zle odvetrávaných či stiesnených priestoroch s možnosťou prívodu tlakového vzduchu

  • Cena: 980,46 €
  • Cena: 1186,36 € s DPH

Dostupnosť: Nelze objednat

Výrobca: MS

Samostatne zatemňovacia zváračská kukla CA-20 postavená na základe kukly Balder BH3 Grand:

  • Zorník s nadštandardným prehľadom 97x68 mm
  • Technológia ADC Plus - kompenzácia závislosti miery zatemnenia na uhle pohľadu voči rovine kazety – miera zatemnenia sa medzi stredom priezoru a jeho okrajom mení najviac o 30%
  • Zatemnenie v rozsahu 9-13 (kazeta GS) nebo s prepínaním rozsahu 6-8 a 9-13 (kazeta GDS - na obrázku)
  • Nastavenie citlivosti, zatemnenie a spomalenie roztemnenia, zvýšená citlivosť TIG detekcie
  • Rýchlosť zatemnenia 0,15 ms
  • Flexi rúška - pružné, hladké a jemné uzatvorenie kukly okolo tváre pre zlepšenie tesnosti voči okoliu a lepšiemu využitiu privádzaného vzduchu

 

Použitie kukly s kazetou GS (vnútorné ovládanie) a nutnosť zložiť kuklu pre zmenu nastavenia je samozrejme možné.  

Systém CleanAir Pressure FlowControl zabezpečuje stály externý prívod čistého vzduchu do kukly pri minimálnych rozmeroch a hmotnosti zariadenia noseného zváračom. Umožňuje tak prácu i v miestach, kde by mohli nevyhovovať rozmery filtračno-ventilačnej jednotky alebo kde dochádza ku koncentrácii škodlivín či ochranných plynov (napr. CO2) uvoľňovaných pri zváraní v takej miere, že by filtrácia v niektorých okamžikoch nemusela byť dostatočným spôsobom pre zaistenie dýchateľnej atmosféry – typicky stiesnené priestory pod úroveň okolia, čiastočne uzavreté konštrukcie apod.

Opravovňa tlakového vzduchu odstraňuje pevné častice a aerosóly (napr. olejovú hmlu z kompresora), filtračná patróna s aktívnym uhlím zachycuje nepríjemné pachy (napr. zo spálenín pri použití kompresora so spaľovacím motorom alebo agregátu). Na jednu opravovňu je možno rýchlo spojkami pripojiť dvoch pracovníkov. Distribúcia k pracovníkom je vedená vysokotlakovou hadicou v krútenom alebo priamom prevedení, variabilná dĺžka podľa potreby a možností pracoviska.

Redukčný ventil a regulátor prietoku nesený zváračom umožňuje nastavenie takých prietokových pomerov (170-400 l/min), že sú oči a tvár prakticky izolované od okolitej atmosféry.

 

Na bázy tejto súpravy je možné po konzultáci vytvoriť i zostavu pre použitie v nedýchateľnej atmosfére.

 

 

Súprava obsahuje:

Zváračskú kuklu CA-20 s kazetou Grand V9–13 DS ADC plus (ovládanie priamo na kazete) a flexi rúšku; filtračnú jednotku s opaskom Štandard, akumulátorom, filtrom a predfiltrom; automatickú nabíjačku; indikátor prietoku; hadicu na prepojenie kukly a filtračné jednotky.

 

 

Možné varianty (špecifikujte prosím v poznámke objednávky):

 

Kazeta Grand 9–13 GS ADC plus (ovládanie vo vnútry kukly v rozsahu 9-13-nutné zloženie kukly pre zmenu nastavenia)  -     +525 Kč

 

Rúška Štandard (z vrstvenej tkaniny s všitou pružinkou v lemoch) -   + 0 Kč

 

 

Spotrebný materiál (filtre do opravovne vzduchu, hadica) viz sekcia Dýchacie systémy na prívod tlakového vzduchu

 

 

 

Zasielanie tovaru

Objednávky do 11:00 expedujeme ten istý deň.

Nad 135 EUR s DPH je doprava v SK zdarma.

Dopravné od 5,50 EUR.

gopay

visa  visa

visa  mastercard 

mastercard  maestro

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info