CZ SK

Okuliare ochranné iSpector Nellore zrkadlové

Okuliare ochranné iSpector Nellore zrkadlové

Modro-žltý zrkadlový zorník

  • Cena: 10,12 €
  • Cena: 12,25 € s DPH

EAN: 8591806124721

Dostupnosť: skladem

Výrobca: iSpector

logo

Okuliare ochranné iSpector Nellore zrkadlovo modré

Okuliare športového vzhľadu optickej triedy 1 s poly karbonátovým zorníkom s úpravou proti poškrabaniu a oroseniu (trieda F podľa normy EN 166), ochranou proti nárazu s malou energiou a nastaviteľnou dĺžkou postranníc. Žltý zorník má ochranný filter proti UV žiareniu podľa normy EN 170, šedý zorník má ochranný protislnečný filter podľa normy EN 172.

Okuliare športového vzhľadu optickej triedy 1 s poly karbonátovým zorníkom s úpravou proti poškrabaniu a oroseniu, UV filtrom (podľa normy EN 170) alebo so zrkadlovým zorníkom triedy F1 s ochranným proti slnečným filtrom (podľa normy EN 172) a úpravou proti poškrabaniu (triedy F podľa normy EN 166).

Tieto okuliare sú navrhnuté k ochrane zraku pred rýchlo letiacimi časticami s nízkou energiou nárazu. Nepoužívajte ich pri práci s nastreľovacou pištoľou alebo obdobnými nástrojmi. Okuliare osadené šedým alebo zrkadlovým zorníkom je možné použiť taktiež k ochrane pred slnečným žiarením podľa EN172. Žltý zorník poskytuje ochranu pred ultrafialovým žiarením podľa EN170. Zorníky s filtrami nie sú k dispozícii pre všetky typy okuliarov. .

Tieto okuliare odpovedajú požiadavkám normy EN166:2001. Zorníky sú v optickej triede 1 podľa EN166.

Skladovanie:

Skladujte v pôvodnom obale pri teplote 5 – 40 °C na suchom tmavom mieste. Chráňte pred abrazívami a rozpúšťadlami alebo pred výparmi rozpúšťadiel. Pri vhodných podmienkach skladovania je doba skladovateľnosti 5 rokov od dátumu výroby.

Čistenie:

Zorníky a obruby okuliarov čistite teplou mydlovou vodou. Zorníky utierajte čo najmenej, okuliare sušte priložením mäkkej sacej látky. Nečistite okuliare za sucha. Okuliare je možné dezinfikovať jemne pôsobiacimi dezinfekčnými prostriedkami. Pokiaľ okuliare nepoužívate, uložte ich do puzdra alebo ochranného obalu.

Veľkosť:

  • Okuliare majú univerzálnu veľkosť.

 

Okuliare ochranné iSpector Nellore zrkadlovo modré

Vlastnosti brýlí: Tmavý zorník

Zasielanie tovaru

Odosielame najneskôr nasledujúci pracovný deň

Do pobočiek Zásilekovna.sk doručujeme do 24 hodín.

Kuriérom do 48 hodín.

Nad 60 EUR s DPH je doprava v SK zdarma.

Dopravné od 3,- EUR.

Pri registrácii s IČ DPH je DPH 0%

visa  visa

visa  mastercard 

mastercard  maestro

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info